ZIMOWISKA Z NEPTUNEM!!!

FERIE 2015 - OBÓZ DLA NAJMŁODSZYCH

Przymierzamy się do organizacji obozu pływacko-waterpolowego dla naszych najmłodszych zawodników (grupy trenera Dawida i dzieci pływające z grup trenera Grzegorza)

Termin: 8-15.02.2015

Miejsce: ośrodek COS w Wałczu, zakwaterowanie w budynku połączonym z basenem (nie trzeba wychodzić na zewnątrz po treningu!)

Zajęcia: dwa treningi na basenie sportowym 25m + zajęcia na sali gimnastycznej i na rekreacyjnej części basenu (zjeżdżalnia).

Liczba miejsc: ok. 20.

Orientacyjny koszt: 1.100,- zł (pełne 7 dni pobytu). Koszt jest uzależniony od liczby uczestników - im więcej osób tym taniej.

Wstępne zgłoszenia proszę składać drogą mailową bądź do Dominika Sznajdera

ZAJĘCIA W NEPTUNIE!!!

GRAFIK ZAJĘĆ na dzień 01.10.2014r

NAUKA 1

sobota 12.00 niedziela 11.45

1 Jakubek Filip

2 Janicki Miłosz

3 Klimaszewski Bartek

4 Koliński Jan

5 Konior Mikołaj

6 Mintus Oliwer

7 Nigot Nikodem

8 Pacałowski Aleksander

9 Skrzyński Cyprian

10 Son-Nguyen Mateusz

11 Stankiewicz Julia

12 Szychowska Julia

13 Telbuch Aleksandra

14 Trudnos Ignacy

15 Zielińska Marcelina

16 Zys Antosia

 NAUKA 2

sobota 12.45 niedziela 12.30

1 Antosiak Wiktor (36)

2 Ciuła Mateusz

3 Ciuła Szymon

4 Cysak Krystian

5 Gawin Wiktor

6 Heske Aleks

7 Jacak Julia

8 Kozłowski Igor

9 Krakowska Nikola

10 Kużmiński Igor

11 Kwiek Basia

12 Legendź Patrycja

13 Lewandowska Zosia

14 Paciorek Alicja (36)

15 Stacherski Ksawery

16 Staciwa Julia

17 Brian

NAUKA 3

niedziela 13.15

1 Banaszek Mateusz

2 Brzostowska Zuzia

3 Brzostowski Adam

4 Faiks Hania

5 Frydrych Mikołaj

6 Gołębiewski Witek

7 Heleniak Dawid

8 Kominiak Filip

9 Kominiak Kuba

10 Kopeć Maciej

11 Leśniewski Kacper

12 Łapińska Magda

13 Owczarek Tamika

14 Staciwa Natalia

15 Wesołowska Nadia

16 Woś Agnieszka

17 Woś Andrzej

NAUKA 4

niedziela 14.00

1 Bednarski Artur

2 Cieślak Adrian

3 Cieślak Nela

4 Fajfrowska Aleksandra

5 Hermel Julia

6 Jacak Jan

7 Jakubowski Wojtek

8 Janeczek Kazik

9 Jasiak Piotr (36)

10 Korneluk Piotr

11 Piasny Adam (36)

12 Stępień Czarek

13 Szafnicki Tymon

14 Trzeciak Natan

15 Witek Daria (36)

16 Witek Tomasz

17 Zatka Konrad (36

 NAUKA 5

niedziela 14.45

1 Borkowski Dawid

2 Ferdzyn Mateusz

3 Jaros Kuba

4 Królewski Wiktor

5 Mikołajewski Michał

6 Nowak Julita

7 Nowak Nela

8 Pęczyński Bartek

9 Stasiak Ola

10 Ślawska Maja

11 Ślawski Paweł

NAUKA 6

niedziela 15.30

1 Banaszczyk Grzegorz

2 Florczak Oskar

3 Gieraga Jakub

4 Góral Laura

5 Jagiełło Aleksander

6 Kolińska Maja

7 Kulczycki Mateusz

8 Nguyen-Truong Maja

9 Śmigielski Marcin

10 Tegosz Gabriel

11 Turek Stanisła

12 Ziemba Aleksander

13 Kujawski Przemek

KADECI,DOSKONALENIE PŁYWANIA

sobota 14.15 niedziela 15.15

1 Fenger Maximus

2 Frątczak Igor

3 Gnyp Ada

4 Goca Maciek

5 Jasitczak Jakub

6 Kamiński Jan

7 Kozłowski Igor

8 Król Maxym

9 Mariański Kuba

10 Markowska Weronika

11 Osipowicz Artur

12 Pacanowski Max

13 Piasek Maurycy

14 Stasiak Michał

15 Stefański Kuba

16 Sznajder Basia

17 Szynkowski Łukasz

18 Świątczak Krzysztof

19 Zatorska Emilia

20 Florczak Wiktoria (36)

21 Karasiński Wiktor

22 Kazimierczak Jakub

23 Orzechowski Rafał

24 Stacherski Oliwer

25 Stachowiak Dawid

26 Stępień Patryk (36)

27 Urbański Bartek

28 Zarzycki Amadeusz

GRUPA DODATKOWYCH ZAJĘĆ Z NAUKI PLYWANIA

sobota 13.30

Frydrych Mikołaj

Gołębiewski Witek

Śmigielski Marcin 

Tegosz Gabriel 

Cieślak Adrian

Cieślak Nela

Hermel Julia 

Jasiak Piotr (36)

Piasny Adam (36)

Witek Daria (36) 

Witek Tomasz

Zatka Konrad (36)

Fajfrowska Aleksandra

JAK TEN CZASZ SZYBKO LECI...

Zdjęcia naszego wspaniałego trenera WIktora Berendiugi za czasów jego gry w klubie Dynamo Kijów.

 

 

Wiktor Berendiuga (górny rzad,czwarty od prawej strony) :)

 

Wiktor Berendiuga (górny rzad,trzeci od prawej strony) :)

KOLEJNY SUKCES NEPTUNA!!!

KOLEJNY SUKCES NEPTUNA!!!
I MIEJSCE W DRUGIM GRAND PRIX GORZOWA 2001 I MŁODSI.
GRATULACJE!!!
ZWYCIĘSKA EKIPA!!!

Mistrzowie szkolą przyszłych mistrzów :)

 

  DZIECIAKI W REKACH PROFESJONALISTÓW!!!

KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH

KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH 2013 A WŚRÓD NICH WYCHOWANEK NEPTUNA ŁÓDŹ PIOTR SZNAJDER!!!GRATULACJE TRZYMAMY KCIUKI ZA WAS CHŁOPAKI! 

 

DUMA NASZEGO KLUBU!!!

                         Oto powód do dumy-nasz trener główny Wiktor Berendiuga

                                (brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich Seul 88)

 

 

 

 

 

 

 

NASI KADROWICZE!!! 

 

 

 

 

 

  

 

   TUBAJKA - RODZINNA

   SKLEPO - KAWIARNIA

 

           

           

            

 

              

              

             

  

 

UKS NEPTUN Łódź jest członkiem stowarzyszenia Przyjazna Szkoła

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2012!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

 

http://pilkawodna.w.interia.pl/

 

http://www.waterpoloworld.com/

 

PRZEPISY PIŁKI WODNEJ 2013-2017

http://pilkawodna1.dl.interia.pl/przepisy2013-17.pdf

 

FILMIKI NASZYCH WOJOWNIKÓW!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=tBiBFrkuYy0

 

http://www.youtube.com/watch?v=gCfGtaklers

 

http://www.youtube.com/watch?v=Bk9_7ix5rUw

 

http://www.youtube.com/watch?v=7QvMxQ4mfk4

 

http://www.youtube.com/watch?v=vUiC8jkprts

 

http://www.youtube.com/watch?v=diuXjIfkt34

 

http://www.youtube.com/watch?v=0ip5QjLYJvQ

 

http://www.youtube.com/watch?v=JD-FTLoE490