Kolejny sprawdzian dla łodzkich waterpolistów

TURNIRJ O PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI ROCZNIKI 2000

 

 

 

PROGRAM MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU PIŁKI WODNEJ MŁODZIKÓW ‘2000 O „PUCHAR NIEBODLEGŁOŚCI” 14-16.11.2014

 

KRYTA PŁYWALNIA OSIR W BYTOMIU UL. PARKOWA 1

 

STARTUJĄCE DRUŻYNY:

 

  1. LVOV (UKRAINA)

  2. UKS NEPTUN ŁÓDŹ

  3. KVP PREROV (CZECHY)

  4. PVK VRUTKY (SŁOWACJA)

  5. KPS NEREUS ŻILINA (SŁOWACJA)

  6. UKS MOSM BYTOM

 

14.11.2014 PIĄTEK

 

18:00 BYTOM – ŁÓDŹ

19:00 LVOV – VRUTKY

20:00 PREROV – ŻILINA

 

15.11.2014 SOBOTA

 

8:30 LVOV – ŁÓDŹ

9:30 VRUTKY – PREROV

10:30 BYTOM – ŻILINA

 

13:00 PREROV – LVOV

14:00 BYTOM – VRUTKY

15:00 ŻILINA – ŁÓDŹ

 

17:00 LVOV – BYTOM

18:00 ŁÓDŻ – PREROV

19:00 ŻYLINA – VRUTKY

 

16.11.2014 NIEDZIELA

 

9:00 ŁÓDŹ – VRUTKY

10:00 ŻILINA – LVOV

11:00 PREROV - BYTOM

 

 

12:15 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

ZIMOWISKA Z NEPTUNEM!!!

FERIE 2015 - OBÓZ DLA NAJMŁODSZYCH

Przymierzamy się do organizacji obozu pływacko-waterpolowego dla naszych najmłodszych zawodników (grupy trenera Dawida i dzieci pływające z grup trenera Grzegorza)

Termin: 8-15.02.2015

Miejsce: ośrodek COS w Wałczu, zakwaterowanie w budynku połączonym z basenem (nie trzeba wychodzić na zewnątrz po treningu!)

Zajęcia: dwa treningi na basenie sportowym 25m + zajęcia na sali gimnastycznej i na rekreacyjnej części basenu (zjeżdżalnia).

Liczba miejsc: ok. 20.

Orientacyjny koszt: 1.100,- zł (pełne 7 dni pobytu). Koszt jest uzależniony od liczby uczestników - im więcej osób tym taniej.

Wstępne zgłoszenia proszę składać drogą mailową bądź do Dominika Sznajdera

GRAFIK ZAJĘĆ W NEPTUNIE!!!

GRAFIK ZAJĘĆ ZGODNY Z DNIEM 24.10.2014r

NAUKA 1

sobota 12.00

niedziela 11.45

  1. Jakubek Filip

  2. Janicki Miłosz

  3. Klimaszewski Bartek

  4. Koliński Jan

  5. Konior Mikołaj

  6. Mintus Oliwer

  7. Nigot Nikodem

  8. Pacałowski Aleksander

  9. Skrzyński Cyprian

  10. Son-Nguyen Mateusz

  11. Stankiewicz Julia

  12. Szychowska Julia

  13. Telbuch Aleksandra

  14. Trudnos Ignacy

  15. Zielińska Marcelina

  16. Zys Antosia

 NAUKA 2

sobota 12.45

niedziela 12.30

  1. Antosiak Wiktor (36)

  2. Ciuła Mateusz

  3. Ciuła Szymon

  4. Cysak Krystian

  5. Gawin Wiktor

  6. Heske Aleks

  7. Jacak Julia

  8. Kozłowski Igor

  9. Krakowska Nikola

  10. Kużmiński Igor

  11. Kwiek Basia

  12. Legendź Patrycja

  13. Lewandowska Zosia

  14. Paciorek Alicja (36)

  15. Stacherski Ksawery

  16. Staciwa Julia

  17. Witek Daria (36)

NAUKA 3

niedziela 13.15 

  1. Balcerzak Fabian

  2. Banaszek Mateusz

  3. Brzostowska Zuzia

  4. Brzostowski Adam

  5. Faiks Hania

  6. Frydrych Mikołaj

  7. Gołębiewski Witek

  8. Heleniak Dawid

  9. Kominiak Filip

  10. Kominiak Kuba

  11. Kopeć Maciej

  12. Kujawski Przemek

  13. Łapińska Magda

  14. Madzio-Bogdańska Liliana

  15. Owczarek Tamika

  16. Staciwa Natalia

  17. Wesołowska Nadia

  18. Witek Tomasz

  19. Woś Agnieszka

  20. Ziemba Aleksander

NAUKA 4

niedziela 14.00

  1. Bednarski Artur

  2. Cieślak Adrian

  3. Cieślak Nela

  4. Fajfrowska Aleksandra

  5. Hermel Julia

  6. Jacak Jan

  7. Jakubowski Wojtek

  8. Janeczek Kazik

  9. Jasiak Piotr (36)

  10. Korneluk Piotr

  11. Kwiatkowski Mateusz

  12. Łuczak Mateusz

  13. Piasny Adam (36)

  14. Stępień Czarek

  15. Szafnicki Tymon

  16. Ślawski Paweł

  17. Trzeciak Natan

  18. Witek Tomasz

  19. Woś Andrzej

  20. Zatka Konrad (36)

 NAUKA 5

niedziela 14.45

  1. Borowski Dawid

  2. Ferdzyn Mateusz

  3. Jaros Kuba

  4. Królewski Wiktor

  5. Lechowski Aleksdander

  6. Lechowski Nicolas

  7. Mikołajewski Michał

  8. Nowak Julita

  9. Nowak Nela

  10. Pęczyński Bartek

  11. Stasiak Ola

  12. Ślawska Maja

     

    13.Nadia Walczak 

     

    14. Binkowska Amelia

     

    15 Binkowski Szymon

NAUKA 6

niedziela 15.30

  1. Banaszczyk Grzegorz

  2. Florczak Oskar

  3. Góral Laura

  4. Jagiełło Aleksander

  5. Kolińska Maja

  6. Kulczycki Mateusz

  7. Leśniewski Kacper

  8. Nguyen-Truong Maja

  9. Śmigielski Marcin

  10. Tegosz Gabriel

  11. Turek Stanisław

  12. Gustaw Młyńczak

    13. Matylda Bacela

     

    14 Zuzia Wiercińska

     

    15 Tymon Tralewski-Górka

KADECI,DOSKONALENIE PŁYWANIA

sobota 14.15 niedziela 15.15

 Fenger Maximus

 Frątczak Igor

 Gnyp Ada

 Goca Maciek

 Balcerzak Kacper

 Kamiński Jan

 Kozłowski Igor 

 Markowska Weronika

 Pacanowski Max

 Piasek Maurycy

 Stasiak Michał

 Sznajder Basia

 Świątczak Krzysztof

 Zatorska Emilia

 Florczak Wiktoria (36)

 Karasiński Wiktor

 Kazimierczak Jakub

 Orzechowski Rafał

 Stacherski Oliwer

 Stachowiak Dawid

 Stępień Patryk (36)

 Urbański Bartek

 Zarzycki Amadeusz

GRUPA DODATKOWYCH ZAJĘĆ Z NAUKI PLYWANIA

sobota 13.30

Frydrych Mikołaj

Gołębiewski Witek

Śmigielski Marcin 

Tegosz Gabriel 

Cieślak Adrian

Cieślak Nela

Hermel Julia 

Jasiak Piotr (36)

Piasny Adam (36)

Witek Daria (36) 

Witek Tomasz

Zatka Konrad (36)

Fajfrowska Aleksandra

JAK TEN CZASZ SZYBKO LECI...

Zdjęcia naszego wspaniałego trenera WIktora Berendiugi za czasów jego gry w klubie Dynamo Kijów.

 

 

Wiktor Berendiuga (górny rzad,czwarty od prawej strony) :)

 

Wiktor Berendiuga (górny rzad,trzeci od prawej strony) :)

KOLEJNY SUKCES NEPTUNA!!!

KOLEJNY SUKCES NEPTUNA!!!
I MIEJSCE W DRUGIM GRAND PRIX GORZOWA 2001 I MŁODSI.
GRATULACJE!!!
ZWYCIĘSKA EKIPA!!!

Mistrzowie szkolą przyszłych mistrzów :)

 

  DZIECIAKI W REKACH PROFESJONALISTÓW!!!

KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH

KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH 2013 A WŚRÓD NICH WYCHOWANEK NEPTUNA ŁÓDŹ PIOTR SZNAJDER!!!GRATULACJE TRZYMAMY KCIUKI ZA WAS CHŁOPAKI! 

 

DUMA NASZEGO KLUBU!!!

                         Oto powód do dumy-nasz trener główny Wiktor Berendiuga

                                (brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich Seul 88)